Zlatápůjčka

Chcete se pojistit? Equa bank pomůže!

Obecně platí, že pro pojistku chodíme nejčastěji do pojišťovny. Ne vždy je to ale nutné, jelikož pomoci může mnohdy i naše banka. Zvláště tedy v případě, kdy je tou konkrétní Equa bank.

Pojistky jsou dnes dobrou možností, jak můžeme sebe, ale také náš majetek finančně ochránit. Pojistka totiž zahrnuje takzvaná rizika, která se mohou stát, a na jejich základě nám nabídne finanční kompenzaci. A jelikož stát se toho může v našich životech opravdu mnoho, přichází Equa bank i se zajímavými variantami těchto produktů, které ve spolupráci s pojistným segmentem nabízí svým, ale i cizím klientům.

Equa bank dokáže pojistit naši osobu

První a také nejvyužívanější oblast se týká pojištění osob. Zvláště v období dovolených jasně dominuje jeden hlavní pojistný produkt, a to cestovní pojistka. Ta může zahrnovat jak rizika spojená s vaším zraněním nebo nemocí, tak se může vztahovat třeba i na ochranu vašich zavazadel, nebo pojištění odpovědnosti. Equa bank však nabídne i více specifické produkty, jako je pojištění právní ochrany řidiče, což se hodí, pokud často cestujeme. Hodit se ale může také zdravotní, stejně jako domácí asistence. A to jak s ohledem na zdravotní, tak i různou technickou, nebo řemeslnickou pomoc.

Pojistit jdou i bankovní účty a věci s nimi související

Zapomenout nesmíme na oblast pojistek, které se týkají především financí. A do této oblasti nespadají jenom bankovní účty, ale třeba i naše pravidelné platby. I ty si lze díky nabídne této banky pojistit a mít tak spokojenější a jistější život. Pokud totiž například ztratíme zaměstnání, banka, respektive pojišťovna nám pomůže. A když už o ztrátách mluvíme, může se stát také to, že ztratíme, nebo nám je odcizena naše platební karta. I na tu můžeme pojistku sjednat, stejně jako na řadu dalších osobních věcí, kam patří třeba mobil, fotoaparát, stejně jako třeba tablet.