Zlatápůjčka

Chcete se pojistit? Era vás přesvědčí, že pro tento produkt nabídne i banka

Do banky většinou chodíme pro možnost sjednat si úvěr, nebo otevřít účet. Jak nás ale Era přesvědčila, do banky lze i za účelem sjednání pojistky. Jaká to může být? Zjistěte to!

Pojistné produkt jsou většinou spjaté hlavně s několika pojišťovnami, které na našem trhu figurují. Ty ale určitě nejsou jedinou možností, jelikož pojistku dnes můžeme sjednat i v bance. Konkrétně v té, která nese název Era. Mnozí ji znají ještě pod starším názvem, kterým byla Poštovní spořitelna. Ať už ale používáte jakýkoliv, řekneme vám, jaké druhy pojistek jsou k dispozici.

Era nabídne pojistky kombinované se spořením

První produkty, které si zmíníme, se stále dotýkají finančního segmentu. A to samozřejmě proto, že se jedná o takové pojistné produkty, které nám umožní výhodně spořit. Mezi první možnost spadá takzvané Era penzijní připojištění. Tedy produkt, který nás chrání, a hlavně si díky němu spoříme na naši penzi. Podobné parametry má poté takzvané životní pojištění. I to poskytuje ochranu jako například pojistka úrazová. Díky naspořeným penězům však může v budoucnu ochránit třeba celou naši rodinu, pokud se stane neočekávaná událost.

V rámci Éra přihlášení lze sjednat i pojistku cestovní

Třetí pojistkou, kterou si můžeme v rámci nabízených služeb sjednat, je pojistka cestovní. I ta má svá jasně daná specifika. Ochrání nás v rámci nutných výdajů za ošetření, stejně jako může finančně kompenzovat ztrátu nebo krádež našich zavazadel. Pojistit lze ale i naši odpovědnost. To vše dohromady tak vytváří jeden dobrý komplexní produkt. Díky Éra přihlášení k internetovému bankovnictví, ale i díky přehlednému webu lze cestovní pojistku uzavřít velmi rychle a jednoduše, a to samozřejmě online. Navíc pokud právě mezi klienty banky patříte, máte jistotu v tom, že vám bude cena oproti běžnému zájemci výrazným způsobem snížena.