Zlatápůjčka

Jak efektivně spravovat účet u mBank? Pomůže internetové bankovnictví

Správa účtu by měla být především jednoduchá a efektivní. I z toho důvodu dnes banky nabízejí internetové bankovnictví. Pojďme se podívat na to, jaké přednosti má to, které dostaneme k účtu u mBank.

To hlavní, co by internetbanking měl umět, to je především správa našeho účtu. Měli bychom tak mít dostupné přehledy, stejně jako bychom měli mít možnost jednoduše zadávat příkazy. A to nejenom ty jednorázové, ale třeba i ty trvalé, kam může spadat také povolení k inkasu. To vše samozřejmě banka nabídne. Je toho ale mnohem více, čím může také zaujmout. Pojďme zjistit, co nás čeká dále.

S mBank můžete mít dokonalý přehled

Zajímavým doplňkem celé aplikace je určitě specielní správce financí. Tedy funkce, díky které budete mít nad svým účtem za všech okolností dokonalý přehled. Budete tak vědět, kolik máte na účtu, jak se peníze vyvíjejí, nebo zda stále plníte váš rodinný rozpočet tak, jak jste si nastavili. Díky mBank se tak ve vašich financích neztratíte. S touto možností určitě souvisí také funkce, díky kterým můžete veškeré informace o platbách vyhledávat v reálném čase a tak lze ihned ověřit třeba to, že požadovaný příkaz byl realizován a platba odešla.

Díky platformě na mBank.cz může hrát hry, ale i posílat platby přes FB

Aby pro vás nebylo využívání internetového bankovnictví pouze nepříjemnou povinností, přišla banka s několika pozitivy. Jedním takovým je i integrovaná hra. Díky ní lze v rámci webu mBank.cz jednoduše sbírat odznaky, za které budete následně odměňováni. Tím ale inovativní postupy rozhodně nekončí. To nejzajímavější je možnost realizovat platby přes Facebook. Snadno tak zašlete některému z vašich přátel peníze, a to bez nutnosti znát jejich přesné číslo účtu. Totéž lze realizovat i v rámci mobilního telefonu. Internetbanking ve spojení s touto bankou zkrátka není obyčejný.