Zlatápůjčka

Jak umožní Fio banka investovat začátečníkům?

Ne vždy musí možnosti investic vyhledávat jenom zkušení investoři. Začít zhodnocovat své peníze touto cestou mohou i začátečníci. Pro ně přináší Fio banka hned několik výhod, aby to měli snadné.

Začátek investování sice nemusí být jednoduchý, ale rozhodně nemusí být ani nijak výrazně složitý, Potvrzuje to i banka, která nabídne hned několik možností, jak pomůže začátečníkům. Mezi hlavní variantu určitě patří dostatek informací o tom, jaké existují varianty, jaké možnosti investování máme, nebo jaké jsou první kroky. Tím ale osvěta v této oblasti nekončí.

Fio banka nabídne i řadu seminářů

To nejdůležitější, co se oblasti investic týká a co může banka nabídnout, to jsou určitě četné semináře. Ty jsou nejenom bezplatné, ale samozřejmě obsahují vše potřební k tomu, co ocení hlavně začátečník. A to jak teoretické znalosti, tak i znalosti praktické, které se Fio banka snaží také předat. Dané semináře ale mohou být i cestou k tomu, jak se začátečník může naučit pracovat s dvěma dostupnými platformami. Jedna s názvem e-Broker je určena uživatelům počítačů a notebooků a druhá je určena na tablety, nebo chytré telefony. A tak je možné investice hlídat skutečně kdykoliv a odkudkoliv. A to jednoduše.

U Fio lze využít i pomoci makléřů

Ani semináře a další školení rozhodně nejsou to jediné, co umožní začátečníkům realizovat svou první investici. Mezi dosud nezmíněnou možnost totiž patří služby osobního makléře. Ten je u Fio k dispozici nejenom na pobočkách, ale je k dispozici také na telefonu, a tak je možné ho v případě potřeby rady téměř kdykoliv kontaktovat. Ani tím ale služby určené začátečníkům nekončí. Máme-li mít konkrétní, je třeba zabrousit i do oblasti úvěrů, jelikož zde banka nabídne specielní půjčku, která je právě na investice určena. A tak mohou peníze zhodnocovat i ti, kteří tolik prostředků zatím nemají.