Zlatápůjčka

Jaké výhody nabídne klientům Airbank půjčka?

Banky nenabízejí jenom bankovní účty, ale často jsou v portfoliu služeb také půjčky. Ty dnes vybíráme hlavně podle výhodnosti. Proto se zaměříme na ty výhody, jaké může nabízet poměrně vyhledávaná Airbank.

Tou první výhodou je zcela určitě to, že se jako žadatelé nemusíte bát žádných poplatků. A to ani poplatků za případné sjednání, ani poplatků za vedení, nebo třeba předčasné splacení. A právě jejich absence se následně podepisuje na tom, že je s daným úvěrem spojena i nízká sazba RPSN. Tedy roční procentuelní sazby nákladů.

V rámci úvěrů nabídne Airbank i několik odměn

Nejsou to jenom výhody spojené s bezplatným sjednáním a vedením, ale jsou to také odměny. Mezi ty hlavní patří odpuštění několika splátek. A to jenom za to, že budete pravidelně splácet. Díky této odměně tak lze ušetřit i desítky tisíc korun. Samozřejmě v závislosti na výši konkrétní půjčky, o kterou si žádáte. Vliv má odpouštění splátek ale i na celkovou úrokovou sazbu, která se díky tomuto bonusu snižuje. Tu současnou má Airbank nastavenu na hodnotě 9,9 procenta, a to ať už zvolíte jakoukoliv kombinaci částky a termínu splatnosti. I to se dá oproti konkurenci považovat za velkou výhodu.

Správu půjčky usnadní Airbank internet banking

Zároveň s půjčkou je vám zřízen také vlastní bankovní účet, díky kterému máte možnost sledovat vše, co se vaší půjčky týká. Umožní vám to Airbank internet banking, kde vidíte nejenom parametry vaší půjčky, ale i další důležité informace. Třeba to, kolik jste už splatili, stejně jako to, kolik vám ještě zaplatit zbývá. Zapomínat ale nesmíme ani na to, že jednotlivé splátky můžete posílat pohodlně prostřednictvím daného zřízeného účtu. A to ať už jde o splátky klasické, nebo jde o splátky mimořádné, popřípadě o takovou, kdy si rozhodnete všechen zbývající obnos splatit jednorázově. A i to je samozřejmě možné a dostupné.