Zlatápůjčka

KB nabízí produkty určené přímo studentům

Zatímco většina bank cílí svou nabídku hlavně na ekonomicky činné obyvatelstvo, jde KB trochu jiným směrem. Kromě standardu totiž nabídne řadu produktů, které jsou cíleny na studenty a mládež.

I mladí lidé dnes potřebují nejenom bankovní služby, ale potřebují také peníze. A to třeba v souvislosti se svými koníčky, se svým cestováním, ale třeba také se studiem. I proto dnes nabídka Komerční banky zahrnuje možnosti, které se právě studentů dotýkají. Naprostým základem je osobní účet, který lze získat bez poplatků. V tomto směru banka cílí mimo jiné i na ty nejmenší děti, kterým mohou účet sjednat rodiče.

Co nabídne KB v oblasti úvěrů pro studenty?

Začneme tím nejzajímavějším, a to jsou rozhodně finanční prostředky, které lze získat. Jednou z nejdostupnějších možností, jaké KB nabídne, je finanční rezerva. A to konkrétně kontokorent, který lze snadno zřídit ke zvolenému bankovnímu účtu. Stejně tak ale není problémem ani další typ úvěru, a to ten, který je spjatý s výpočetní technikou. Jeden ze specifických produktů totiž nabídne účelovou půjčku na nákup notebooku Apple. Vše poté doplňuje i varianta studentské půjčky Gaudeamus, kterou lze financovat vše, co se studia týká. Navíc s možností začít splácet až po jeho ukončení.

Komerční banka nabídne i jednoduchou správu peněz, nebo ochranu

Důležitými produkty jsou, jak jsme zmínili, také bankovní účty. Ty slouží k ukládání peněz, které tak můžeme mít jako studenti kdykoliv k dispozici. Jistotou je v tomto směru i nabídka platebních karet, kterými lze platit online, stejně jako v obchodech v tuzemsku a zahraničí. Navíc vše doplní i možnost karet kreditních, s bezúročným obdobím. Aby byla ale správa peněz efektivní, je možné využívat praktické internetové bankovnictví, a to jak ve standardní, tak i mobilní verzi. Daný segment studentských služeb, které Komerční banka nabídne, doplňuje i oblast pojišťovnictví. Konkrétně je to cestovní pojištění, které mladí využijí nejenom na svých cestách po Evropě.