Zlatápůjčka

Platební karty ČSOB – jaké jsou k dispozici?

Bez platebních karet si dnes neumíme život ani představit. Zjistěte, jaké možnosti dnes nabídne jedna z největších bank na našem trhu, a to ČSOB. Nabízí totiž karty nejenom ke klasickým účtům.

Kdy dnes můžeme využívat platební karty? Doslova při všech peněžních operací, na které si jenom vzpomeneme. Kartu dnes můžeme využít jak na placení na internetu, tak samozřejmě i na placení v obchodech. Logicky nám umožní také výběry, a to nejenom z bankomatů po celém světě, ale mnohdy také u různých obchodníků. Celou jednoduchost posouvá kupředu i možnost bezkontaktního placení. I proto je dobré vědět, jaké možnosti vlastně existují právě u této banky.

Jako základ nabídne ČSOB debetní karty

Pod tímto pojmem jsou označovány platební karty, které dostanete k vašemu bankovnímu účtu. Dovolí vám tedy čerpat peníze jenom do té míry, kolik dovolá váš účet. Samozřejmě tento typ karet vám umožní také platit u obchodníků, nebo vybírat hotovost. Zajímavým rozšířením, které ČSOB v rámci těchto karet nabídne, je takzvaná bezkontaktní nálepka. Ta je alternativou klasické karty, ale slouží jenom k bezkontaktnímu placení. Danou nálepku si tak můžete nalepit třeba na váš mobil, a jakmile ho přiložíte k terminálu, je zaplaceno.

ČSOB úvodní stránka vás provede také nabídkou kreditních karet

Druhou možností, jakou lze v této oblasti využívat, jsou takzvané kreditní karty. Na ty je možné pohlížet jako na úvěrové produkty. A to z toho důvodu, že peníze čerpáte do mínusu a následně je na karetní účet doplníte. Mezi výhody, které ČSOB úvodní stránka v rámci těchto karet zmiňuje, patří třeba bezúročné období, stejně jako možnost čerpat prodlouženou záruku na zboží, nebo také finanční odměny za to, že svou kartu aktivně využíváte. K dostání jsou v tomto směru 4 hlavní možnosti, určené pro běžné klienty, studenty, ale i náročnější klientelu.