Zlatápůjčka

S GEmoney si můžete pořídit i vlastní auto

Pokud banky nabízejí úvěrové produkty, velmi často se týkají hlavně našeho bydlení, elektroniky, nebo dovolených. Oproti nim jde však GEmoney o kus dál a nabízí možnost financování vozu.

Auto dnes patří k základnímu majetku většiny rodin u nás. Samozřejmě máme-li finance, není nic jednoduššího, než si ho koupit za hotové. Pokud je však nemáme, je třeba hledat alternativu, a to v podobě úvěrového produktu. A právě tato banka jako jedna z mála umožní financovat koupi jak ojetého, tak i nového automobilu. A máme-li být konkrétní, nabídne úvěr také na koupi vlastního motocyklu.

Jak výhodné je u GEmoney financování nových vozů?

Začneme určitě tou více využívanou možností, a to jsou nové vozy. V rámci nich je možné získat hned několik výhod. Mezi tu první rozhodně patří úrokové sazby, které mohou být velmi nízké a začínat na hodnotě pouhých 6,4 procent. Samozřejmě další výhodou je to, že nemusíte mít nic našetřeno, jelikož financovat tímto způsobem lze i stoprocentní hodnotu automobilu. Zapomínat ale nesmíme ani na to, že GEmoney vám umožní nastavit si vlastní výši splátek, stejně jako umožní vše vyřídit na počkání, přímo u konkrétního prodejce. Navíc s jistotou toho, že první splátka vás čeká až 30 dní po sjednání.

Půjčku na auto může obsahovat i GEmoney internet banka

Samozřejmě abyste měli o zvoleném úvěrovém produktu přehled, získáte nejenom jednoducho smlouvu a rozpis splátek, ale získáte také možnost vidět detaily půjčky online. Umožní to GEmoney internet banka. To se týká o druhé možnosti, kdy máte v plánu koupit ojetý vůz. V takovém případě máte možnost dosáhnout na úrok 7,4 procenta. Výhodné je určitě to, že touto cestou lze pořídit i takový vůz, který je starý i 13 let. Samozřejmě i zde máte možnost vše vyřídit přímo u obchodníka, a to s jistotou toho, že si výši splátek nastavíte dle vašich požadavků.