Zlatápůjčka

S kreditní kartou EASY od Raiffeisenbank je vše jednoduché

Chtěli byste takovou kreditní kartu, za níž nic neplatíte? To by si přál bezpochyby každý. V současnosti přitom není problém si tento sen splnit! Stačí navštívit nejbližší pobočku Raiffeisenbank a požádat zde o kreditní kartu EASY. Rázem se stanete majiteli karty, u níž neplatíte nic za její vedení, a jako bonus máte k dispozici zcela zdarma Pojištění prodloužené záruky na vybrané zboží, jež kartou zaplatíte. Domácí spotřebiče i elektronika budou mít najednou o rok delší záruku!

S kreditní kartou EASY od Raiffeisenbank bude nakupovat rád i Váš manžel!

Brblá Váš protějšek, kdykoli máte vyrazit na nákupy a dokáže Vám tím otrávit celý den? Je pravděpodobné, že karta EASY od Raiffeisenbank toto změní. Proces nakupování totiž do značné míry zrychlí a Vy s ní můžete využít zásluhou programu Sphere Card i celou řadu slev na různé nákupy zboží i služeb z celé řady oborů. Nemusíte si přitom při jeho výběru mnout oči a domnívat se, že Vás šálí zrak. Kreditní karta EASY Vám skutečně přinese slevy až ve výši 30 %!

Karta EASY od RB obdržela bronzovou medaili v soutěži Zlatá koruna 2014

Obavy ze zneužití karty třeba na internetu skutečně nejsou na místě, a to především zásluhou 3D Secure zabezpečení. Pro ověření toho, že o platbu žádáte skutečně Vy, totiž obdržíte jednorázový kód na Váš mobilní telefon, jehož prostřednictvím platbu potvrdíte. Zásluhou služby Kredit Info navíc máte své platby neustále pod kontrolou. Karta EASY Vám nabízí finanční limit až 100 000 Kč a vybrat si můžete hned ze tří různých designů podle Vašeho vkusu. Je jen na Vás a na Vašem posouzení, zda si vyberete některá volitelná pojištění pro nečekané situace. O kvalitách karty EASY od RB nejlépe svědčí, že se v roce 2014 stala držitelkou bronzové medaile v prestižní soutěži Zlatá koruna 2014.