Zlatápůjčka

UniCredit a její možnosti klasických investic

Nejlepší cestou, jak naše peníze zhodnotit, mohou být investice. A to proto, že jsou spojeny s vysokými výnosy. Na druhou stranu jsou zde také vyšší rizika. Zjistěte o této variantě více.

Řekne-li se UniCredit, mnoho lidí si představí klasickou banku, která nám nabídne jenom běžný, nebo spořicí účet. Není to však jediná služba a produkt. V rámci banky lze také své peníze investovat. Oproti spořicím účtům mají investice výhodu vyššího výnosu, ale naopak mají nevýhodu vyššího rizika. Díky vhodnému rozložení peněz lze ale případné problémy snadno minimalizovat.

Co UniCredit nabídne primárně? Podílové fondy

Podíváme-li se na produkt, který v tomto směru jasně vede, potom to jsou podílové fondy. Ty jsou spojeny s výhodami, jako je třeba pravidelná výplata dividendy hned čtyřikrát ročně, nebo možnost cílovaného výnosu. Navíc UniCredit umožní investovat jak do domácích podílových fondů, tak samozřejmě také do těch zahraničních. Stejně tak oblíbené jsou ale i dluhopisy, u kterých banka nabídne také několik výhod. Především v souvislosti s tím, jak rychle můžeme mít peníze k dispozici. Možnosti těchto investic navíc začínají na částce 30 000 Kč.

Co dále UniCredit Bank nabídne?

Tím ale varianty investičních produktů rozhodně nekončí. Neméně zajímavou možností z hlediska využití současného investičního portfolia patří také obchodování na kapitálových trzích. Máte tak možnost dostat se na všechny světové akciové trhy, i ke všem dostupným obchodovatelným titulům. Pro správné postupy nabídne UniCredit Bank i odborné poradenství, které tuto oblast zpřístupní i začátečníkům. A pokud hledáte i něco jiného, co je spojeno s menším rizikem, zkuste také produkty různě kombinované. Příkladem může být program Duet plus. Ten kombinuje výhody klasického termínovaného vkladu a možnosti investic do podílových fondů.