Zlatápůjčka

Jakým způsobem vám Home Credit půjčka dovolí podepsat smlouvu?

Home Credit půjčka je úvěrovým produktem, u kterého se neobejdete bez sepsání a také podpisu smlouvy. Jelikož ale většina činností probíhá prostředky vzdálené komunikace, může to být pro někoho komplikované. Zjistěte, jaké možnosti v tomto směru existují.

Bez podpisu smlouvy lze dnes získat jenom skutečně málo půjček. Pokud si požádáte o klasiku, kterou je i půjčka Home Credit, je třeba počítat s tím, že se bez podepsaného dokumentu neobejdete. Naštěstí varianty, které jsou k dispozici, počítají s tím, že můžete vše vyřídit prostřednictvím vašeho domova. To znamená, že není nutné kamkoliv chodit – jako například na pobočku.

Nejjednodušší možnost, kterou HomeCredit nabídne? SMS podpis

Začneme hned tou nejjednodušší možností, která v tomto směru existuje. Tou není nic jiného, než velmi unikátní SMS podpis. Jak probíhá? Poté, co je vám doručen návrh smlouvy požádáte společnost HomeCredit o vygenerování specifické SMS s unikátním kódem. Ten využijete k tomu, abyste v online rozhraní potvrdili to, že jste smlouvu četli a že s ní bez výhrad souhlasíte. Dané podepsání je bráno jako jasný závazek a má stejnou váhu, jako byste daný dokument podepsali klasickou cestou – tedy svým vlastnoručním podpisem.

Home Credit půjčka sází stále i na klasiku

Jelikož jsme mluvili o klasické možnosti, musíme říci, že ta stále ještě existuje. Zůstaneme-li internetu, je zde možnost nechat si zaslat smlouvu na email, vytisknout, podepsat a následně doručit zpátky na adresu společnosti. Jakmile přijde, začíná být Home Credit půjčka vyřizována. Alternativou k této variantě je ta, kdy vám smlouvu přiveze kurýr. A to až k vám domů. Tu následně převezmete, opět podepíšete a zašlete zpět společnosti. Pokud vám volba kurýra nevyhovuje, není samozřejmě problémem domluvit se i na tom, aby byla využita standardní pošta. Nutno ale říci, že poslední dva příklady samozřejmě trvají nedéle a vše mohou prodloužit.