Zlatápůjčka

Co je potřeba k vyřízení Ferratum půjčky?

Tento poskytovatel spadá do segmentu mikropůjček, což lehce naznačuje, že samotné vyřízení bude v první řadě rychlé a jednoduché. Podívejme se proto na informace o tom, co je k vyřízení půjčky třeba.

Výhodou nebankovních společností, především potom v segmentu mikropůjček je zcela určitě to, že se snaží klienty nezatěžovat nijak složitou administrativou. To rozhodně platí také v tomto případě, kdy není třeba bát se jakýchkoliv složitostí. Stejně tak se není třeba bát jakéhokoliv papírování. Co rozhodně nebude třeba, to jsou podpisy smluv, stejně jako se vše obejde také bez osobních schůzek. I to je jasná ukázka jednoduchosti.

Vyžaduje Ferratum nějaké doklady?

Ani zde se není třeba ničeho bát. Stačit vám bude pouze jeden doklad totožnosti. Na mysli máme občanský průkaz, který by dnes měl mít k dispozici každý z nás. Žádný jiný doklad potřebovat již nebudete. Proč právě tento? Pomocí něho může Ferratum ověřit to, že si žádáte skutečně vy sami. Nejlépe potom pomocí rodného čísla, stejně jako podle identifikačního čísla právě tohoto dokladu. Nemusíte se tak trápit s tím, že nemáte žádný druhý doklad totožnosti. Zde zkrátka a jednoduše nebude potřeba. I to jasně ukazuje, jak je tato půjčka a její vyřízení jednoduché.

Vyžaduje Ferratum dokládání příjmu a dalších formalit?

Může se stát, že v některých případech bude třeba doložit několik dalších dokumentů o vaší osobě. Je to však skutečně velmi výjimečné. Co naopak nic výjimečného není, to je informace o tom, že po vás Ferratum půjčka nebude vyžadovat informace o vašem příjmu. Ty nemusíte nikde ani sdělovat, ani není třeba dokládat různá potvrzení. Podobně je to v případě bankovních a nebankovních registrů, jelikož ani zde nečekejte, že byste snad výpisy a potvrzení museli do sídla tohoto poskytovatele posílat. Nevadí ani to, když nemáte čistý rejstřík trestů.