Zlatápůjčka

Jak vypadá podnikatelský úvěr od Profi Credit?

I podnikatelé mají své potřeby spojené s nutností financovat chod, ale hlavně rozvoj svých firem. I pro ně má Profi Credit připravený výhodný úvěr. Jaká je jeho charakteristika? Podívejme se.

Podnikání je pro mnohé oblíbenou činností, díky které mohou vybudovat tolik chtěnou finanční nezávislost. Pokud jste na tom stejně, jistě přemýšlíte o rozvoji vaší firmy. V tomto ohledu může pomoci právě tato nebankovní společnost se svým úvěrem. Hned na úvod je třeba říci, že se jedná o podnikatelský účelový úvěr. Peníze je tedy třeba využít právě v souvislosti s financováním vašich podnikatelských aktivit.

Na co vám Profi Credit peníze poskytne?

Možností, co si za danou půjčku můžete koupit, to je více než dost. V první řadě je to třeba modernizace nebo rozšíření firmy jako takové a jejího zázemí. Dále ale můžete investovat třeba do strojů, do dopravních prostředků, nebo do různého vybavení. S čím nemá Profi Credit také problém, to může být i nákup zboží nebo materiálu. V daném směru rozhodně potěší také fakt, že lze danou půjčkou zvýšit také své cashflow. Tedy množství peněz, které budeme mít na firemním účtu. To se může hodit při realizaci větších obchodů, na které budeme potřebovat právě dostatek peněz.

Kolik nám ProfiCredit nabídne?

Na co peníze využít již víme. Podívejme se také na to, kolik lze formou této půjčky vlastně získat. Nejmenší sumy, které jsou v daném ohledu k dispozici, začínají na částce 30 000 korun českých. Dostat se však můžeme podstatně více – až na částku 110 000 Kč. Jakoukoliv vybranou sumu nám následně ProfiCredit umožní kombinovat s termínem splácení. Tou nejkratší dobou je 12 kalendářních měsíců, zatímco tou nejdelší je naopak doba 48 měsíců. Díky tomu můžeme mít velmi nízké měsíční splátky, což se pozitivně podepíše na tom, že nijak neohrozíme běžný chod naší firmy.