Zlatápůjčka

Jak získat půjčku u Crediton?

Zaujala vás tato půjčka a uvažujete o žádosti? Pokud ano, budou se vám hodit informace o tom, jak si o ni můžete požádat, stejně jako zjistíte i informace o tom, jak probíhá samotné vyřízení.

Půjčka Crediton spadá do nebankovního segmentu, konkrétně do oblasti mikropůjček. To už samo o sobě naznačuje, že jak samotná žádost, tak i podmínky budou patřit mezi velmi jednoduché a benevolentní. K tomu se váže také dobrá rychlost vyřízení. Prvním krokem je určitě žádost. Tu je nejlepší uskutečnit prostřednictvím webu daného poskytovatele. Vše je nastaveno tak, aby vám žádost nezabrala déle, než pár minut.

Jak u Crediton probíhá schválení?

Pokud už máte žádost vyplněnu, stačí jediné, čímž je její odeslání. Jakmile se tak stane, je ihned spuštěn automatický schvalovací proces. V rámci něho bude třeba potvrdit podmínky smlouvy. To vše zvládnete online a tak není třeba bát se jakékoliv administrativy. Vše je doplněno unikátním SMS kódem, který přijde na váš mobilní telefon. Tím je vaše žádost oficiálně potvrzena. Jelikož už není třeba nic dokládat, podepisovat nebo nikam chodit, stačí počkat na to, až vám ze společnosti Crediton přijde vyjádření o tom, zda vaše žádost byla schválena. Ve většině případů obdržíte právě onu pozitivní informaci.

Na Crediton.cz můžete stav vaší půjčky sledovat

Samotné vyřízení nemusí trvat déle, než 15 minut. Následně jsou odeslány peníze přímo na váš bankovní účet. Jakmile dorazí, je jenom na vás, na co konkrétně je budete používat. Zde je nutné říci, že daný úvěrový produkt je neúčelový. Důležitou informací je i to, že vám je v rámci webu Crediton.cz také automaticky zřízen uživatelský účet. Do toho se lze následně přihlásit a můžete sledovat, stejně jako spravovat právě ten úvěrový produkt, o který jste si žádali. Budete tak vždy znát informace o tom, kolik a kdy zaplatit, nebo můžete termín také prodloužit.