Zlatápůjčka

Jaké doklady vyžaduje Zaplo pro vyřízení půjčky?

Aby byla ověřena vaše žádost i identita, vyžadují poskytovatelé půjček různé doklady, nebo dokumenty. Jak je na tom konkrétně poskytovatel Zaplo? To se díky nám můžete snadno dozvědět.

Výhodou tohoto nebankovního poskytovatele je rozhodně to, že spadá do segmentu mikropůjček. To už samo o sobě znamená, že v tomto směru budou podmínky velmi benevolentní a jednoduché. Kdo si o tuto půjčku požádal, ten to samozřejmě potvrzuje. V první řadě lze říci, že se tato nebankovní společnost může pyšnit tím, že jako jedna z mála dokáže nabídnout půjčku jenom na doklad totožnosti. Nic více zkrátka vyžadováno není.

Jaký doklad totožnosti Zaplo vyžaduje?

Ideální je, pokud je daným dokladem váš občanský průkaz. Tedy doklad totožnosti, který jasně prokazuje to, že máte nejenom bydliště v naší zemi, ale že máte i tuzemské občanství. Pokud tento doklad nemáte, nemusíte nutně zoufat. V tomto ohledu vám společnost Zaplo může vyjít vstříc. Jako alternativu můžete poměrně snadno využít i jiný doklad. Jedinou podmínkou je, aby na něm byla vaše fotografie. Dobrou cestou je v tomto směru cestovní pas. I ten má dnes velké množství lidí a tak není problém půjčit si nabízené částky i na něho.

Žádost prostřednictvím webu Zaplo.cz už nic jiného nevyžaduje

Zmínili jsme to základní, co je potřeba. To je zároveň i to poslední. Nic jiného totiž vyžadováno nebude. Samotnou žádost totiž podáte prostřednictvím webu Zaplo.cz. Znamená to, že se obejdete třeba bez tištěné a podepsané, nebo dokonce jakkoliv ověřené žádosti. Bez čeho se jako žadatelé také obejdete, to je potvrzení o příjmu. Ani o to nemusíte svého zaměstnavatele žádat. Vše vyvrcholí samotným schválením, které proběhne bez nutnosti smluvní dokumentace. To jediné, co tedy stačí, je odsouhlasení podmínek uvedených na webu. I to je ukázka, jak je právě tento poskytovatel výjimečný.