Zlatápůjčka

U Cetelem máte k dispozici také kreditní kartu

Tento poskytovatel nebankovních úvěrů rozhodně nezaujme jenom tím, že může nabídnout účelové nebo neúčelové půjčky. Zaujme také tím, že jako jeden z produktů nabídne také kreditní karty.

Co vlastně kreditní karta je? Jedná se o kartu, která je podobná té, kterou máte ke svému bankovnímu účtu – tedy kartě debetní. Ta kreditní však není s žádným vaším bankovním účtem svázána. Je to druh úvěrového produktu, kdy čerpáte peníze takzvaně do mínusu. Následně je opět doplňujete a na kartě tak vyrovnáváte běžný zůstatek, aby činil přesně 0 Kč. Jedině tak se vyhnete případným úrokům.

Kdo může u Cetelem kreditní kartu získat?

Zajímavé rozhodně je, že ji může získat skutečně každý. Kartu totiž získáte automaticky ke každé podepsané smlouvě. Není se však třeba ničeho bát, jelikož její využívání je založeno na čisté dobrovolnosti. Stejně tak Cetelem potvrzuje i to, že vedení dané karty je zcela zdarma a tak není spojena s žádným poplatkem. Mnohým lidem se tak může hodit hlavně ve chvíli, kdy budou potřebovat finanční rezervu. Právě na této kartě ji mají možnost najít. Pokud však kartu skutečně nechcete, je to možné zaškrtnout přímo na smlouvě, v sekci revolvingového úvěru.

K čemu je karta od cetelem.cz vhodná?

Jak jsme zmínili, jde o klasickou platební kartu, která nám může posloužit jako forma finanční rezervy. Můžeme s ní ideálně platit třeba u obchodníků. To lze nejenom klasickou cestou, ale je možné využít také oblíbených bezkontaktních plateb. Stejně tak nám cetelem.cz umožní využívat kartu i na placení na internetu. Díky tomu můžeme jednoduše a výhodně objednávat doslova jakékoliv zboží z pohodlí domova. Zapomenout nesmíme ani na třetí možnost využití. Ta už souvisí s hotovostí a tedy s možností jejího výběru v bankomatu. I to lze jednoduše, snadno a jak jistě očekáváte, lze to také výhodně.