Zlatápůjčka

Výhody půjčky

Proč si půjčit právě u nás? Jelikož jsou to jenom naše půjčky, které jsou spojeny s tolika výhodami. Pojďme se podívat na ty nejdůležitější.

Půjčky nabídneme v mnoha finančních hladinách

Nenabízíme vám jenom určitý druh půjčky, jelikož se snažíme orientovat opravdu na velký rozsah finančních částek. Vybrat si tak můžete od částek, které začínají pod hodnotou 4 000 Kč, až po ty, které jsou k dispozici v řádech desetitisíců a statisíců. Tím ale naše nabídka nekončí. Můžete si totiž jednoduše a snadno požádat i o maxima, která činí rovné 3 miliony korun českých.

Peníze pro každého

Dokážeme půjčit skutečně každému. Dokazuje to i fakt, že se neorientujeme jenom na žadatele z řad podnikatelů, nebo zaměstnancům. Dokážeme najít úvěrový produkt také pro studenty, nebo i osoby bez práce. Mezi časté žadatele však patří i osoby ve starobním nebo invalidním důchodu, popřípadě i maminky na mateřské dovolené, které také potřebují zlepšit svou finanční situaci.

Peníze na cokoliv

Jasnou výhodou našich půjček je i to, že vás nijak neomezujeme v tom, na co můžete finanční prostředky použít. V tomto směru je zcela na vás, za co peníze utratíte. Můžete koupit nemovitost, vybavení domácnosti, auto, elektroniku, nebo vyřešit své finanční problémy. Nejenom, že neurčujeme konkrétní účel, ale ani po vás nechceme doložit, za co byly peníze utraceny. Pro nás je důležité jenom to, aby byla půjčená suma splácena dle splátkového kalendáře.

Nejvýhodnější úroky na trhu

Při výběru té správné půjčky právě pro vás dokážeme vybrat přesně takovou, která je v aktuální chvíli nejvýhodnější. Můžeme tak nabídnout půjčku bankovní, stejně jako nebankovní. Hledíme nejenom na výši úroku, ale i možnost jejich snížení, nebo získání části zaplacených úrokových sazeb zpět. Jdeme dokonce tak daleko, že u některých půjček nabídneme úroky nulové. A o nich jasně platí, že právě daná půjčka zdarma je nejvýhodnějším produktem, jaký můžete získat.