Zlatápůjčka

Žádost o půjčku

Snažíme se, abychom byli nejenom dostupnou, ale také jednoduchou možností, jak získat nemalé finanční prostředky. Prvním krokem je samozřejmě žádost o půjčku. Ta je díky asistenci velmi jednoduchá a rychlá, protože náš poradce vás provede všemi nezbytnými klíčovými kroky, které v tomto směru existují.

Prvním krokem v získání půjčky je výběr konkrétní částky

Celá žádost o půjčku je rozdělena hned do několika kroků. Krokem prvním je nutnost zvolit si konkrétní částku, kterou potřebujete. Je plně na vašem uvážení, kolik to bude. Jako žadatelům jsme vám schopni nabídnout možnosti půjček nižších než 4 000 Kč, stejně jako částky, které mohou ve svých maximech dosahovat hodnoty až 3 000 000 Kč. Jakmile-si vyberete konkrétní rozsah, máte možnost zvolit si částku v konkrétní výši.

Nezbytností jsou informace o vašem příjmu

Dalším krokem jsou informace o vašem příjmu. Zde je jedno, o jaký typ se konkrétně jedná. Jelikož následně volíte i možnosti, zda jste v důchodu, na podpoře, na mateřské, nebo snad studujete, uvedete orientační výši toho, kolik měsíčně získáváte peněz. Nehledě na to, odkud jsou. Zde musíme říci, že jelikož dokážeme nabídnout velké množství půjček v rámci různých podmínek, nemusíme příjem v některých případech nijak ověřovat a vystačíme si pouze s danou uvedenou hodnotou.

Informace o vaší osobě

Dále už je třeba pouze uvést informace o vaší osobě. Kromě toho, že uvedete, zda jste nebo nejste uvedeni v registrech, jsou nezbytností vaše kontaktní údaje. A to jak váš telefon a email, tak i informace o vašem bydlišti. Dále si budete muset připravit také váš občanský průkaz. A to kvůli rodnému číslu, ale i kvůli číslu daného identifikačního dokladu. Poslední vaší povinností už je jenom uvedení čísla účtu.

Tím je proces vaší žádosti u konce a následným krokem je výběr konkrétních půjček, které vyhovují vašim požadavkům, ale i vaší bonitě.